1. pol. 19. stol. - Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.

Výška 3 cm. Uvnitř zlaceno. Zdobeno emailem s perletí, ruční malba.

1. pol. 19. stol.
120143. Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.
Dražba ukončena:07.08.2024 20:46:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč