.. - Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.

Nejdelší strana: 3 cm

..
120143. Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 17.07.2024 14:31:42 368
1 000 Kč 09.07.2024 20:55:42 831