2. polovina 19. století. - Šálek s podšálkem

Nejdelší strana: 16 cm

Materiál porcelán. Výška 7 cm. Značno S.G.B.

Pozn.: mírně poškozeno.

120110. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.08.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo