2. polovina 19. století. - Hrníček na čaj s podšálkem

Nejdelší strana: 16 cm

Materiál porcelán. Výška 7 cm. Značno S.G.B.

Pozn.: mírně poškozeno.

2. polovina 19. století.
120110. Hrníček na čaj s podšálkem
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč