Střední Evropa 19. stol. (?) - Kalvárie

Sádrový relief, 31x25 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol. (?)
64076. Kalvárie
Dražba ukončena:08.09.2021 21:17:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč