.

304168. Komoda

popis: Dřevěná komoda. 3 zásuvky, dýha, intarzie. Výška 69 cm, šířka 73 cm, hloubka 38 cm. Z 19. století.

Pozn.: Poškozeno, pozdější opravy.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč