První polovina 19. století - Komoda s bohatou intarzií

Výška: 93 cm, šířka: 123 cm, hloubka: 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

První polovina 19. století
120129. Komoda s bohatou intarzií
Dražba ukončena:07.08.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč