První polovina 19. století - Komoda s bohatou intarzií

Výška: 93 cm, šířka: 123 cm, hloubka: 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

První polovina 19. století
120129. Komoda s bohatou intarzií
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč