.. - Konvička na čokoládu, stříbro 830/1000, značenou platnou puncovní značkou "", hrubá hmotnost 234,10 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
118030. Konvička na čokoládu, stříbro 830/1000, značenou platnou puncovní značkou "", hrubá hmotnost 234,10 g
Dražba ukončena:23.06.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč