.. - Konvolut 3 porcelánových figurek

Nejdelší strana: 7 cm

Konec 19. století. Různí výrobci. Výška 7 cm.

Pozn.: poškozeno.

..
120109. Konvolut 3 porcelánových figurek
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč