.. - Korbel mnichovské provenience

Nejdelší strana: 18 cm

Konec 19. století, výška 18 cm, cín.

Pozn.: mírně poškozeno.

..
120107. Korbel mnichovské provenience
Zbývá:20 dnů, 15 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 13.07.2024 20:22:00 4949