..

53240. Kříž na řetězu, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 liška, hrubá hmotnost 56,0 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 26 000 Kč