Tento úžasný prsten se pyšní úchvatným přírodně zbarveným žlutozeleným diamantem výjimečné kvality ve svém středu, který je doplněn 42 třpytivými diamanty.
Tento nadčasový mistrovský šperk vyzařuje sofistikovanost a brilanci, což z něj činí dokonalý symbol lásky a elegance.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut / excellent cut
hmotnost: 1,16 ct
barva: přírodní fancy vivid yellowish green
čistota: SI1
Boční kameny: přírodní Diamanty 42 ks
Tvar/ brus: Round Brilliant cut
hmotnost: 0,30 ct
barva: colorless D, E, F
čistota: VS - SI
Materiál šperku: 14 kt bílé a žluté zlato
Hmotnost hrubá: 3,07 g
Velikost: 56
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 15.000,- Euro