.. - Luxusní prsten s 2,00 ct tanzanity, 0,70 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,21 g

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity 3 ks

tvar/brus: Pear

finish: Very Good

hmotnost: 2,00 ct

barva: Purplish Blue

čistota: Transparent

Boční kameny: přírodní Diamanty 35 ks

tvar: Round Brilliant

brus: Excellent – Very Good

hmotnost: 0,70 ct

barva: G - J

čistota: VS1 – VS2

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 4,21 g

Velikost: 53-54

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny dle znalce 2.800,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes – tanzanit a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století a zájem o ně je mimořádný.

vydraženo certifikát
..
113432. Luxusní prsten s 2,00 ct tanzanity, 0,70 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,21 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:16:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč