Hlavní kámen: přírodní Smaragd
tvar/brus: Oval mixed
hmotnost: 3,51 ct
barva: Green
čistota: Transparent
Boční kameny: přírodní Diamanty
tvar/brus: Round Billiant
hmotnost: 0,33 ct
barva: F-G
čistota: VS
Materiál: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 4,99 g
velikost: 53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 3.000,- Euro