Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 2,03 ct vysoké kvality zasazený v korunce.
Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut
hmotnost: 2,03 ct
barva: I-J
čistota: SI1
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 2,368 g
Velikost: 53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)
Odhad ceny dle znalce 18.000,- Euro