.. - Luxusní prsten s velkým diamantem 2,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,368 g

Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 2,03 ct vysoké kvality zasazený v korunce.

Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut

hmotnost: 2,03 ct

barva: I-J

čistota: SI1

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 2,368 g

Velikost: 53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)

Odhad ceny dle znalce 18.000,- Euro

certifikát zlato
..
154035. Luxusní prsten s velkým diamantem 2,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,368 g
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:54:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč