. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

.
51409. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč