.

51409. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

zbývá:

konec dražby: 21.10.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč