.

51399. Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

popis: Zdobeny brilianty jednoduchého brusu cca 0,30 ct a dvěma zirkony s průměrem 8 mm.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 20 000 Kč