. - Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

Zdobeny brilianty jednoduchého brusu cca 0,30 ct a dvěma zirkony s průměrem 8 mm.

.
51399. Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč