Přírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 2 ks
tvar: Radiant / Cushion
finish: Excellent Ideal
hmotnost: 0,93 ct
barva: Natural Fancy Dark Yellowish Brown
čistota: SI2
Materiál šperku: 14 kt žluté zlato
hmotnost hrubá: 0,97 g
velikost: 5 mm
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Milan)
Odhad ceny dle znalce 2.000,- Euro