..

51467. Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, hrubá hmotnost 4,25 g

popis: Zdobeno brilianty starého brusu, cca 0,65 ct.

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:40:12

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 19 000 Kč