konec 19. stol. - Panna Maria Svatohorská

Dřevo, výška: 58 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu.

konec 19. stol.
14968. Panna Maria Svatohorská
Dražba ukončena:30.11.2017 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč