Felca Incabloc - Pánské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,20 g

Značeno. celková délka: 23 cm.

pon.: Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

Felca Incabloc
53245. Pánské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,20 g
Dražba ukončena:09.12.2020 20:51:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč