.. - Párové flakóny

Nejdelší strana: 8 cm

Porcelán, první polovina 20. století.

Pozn.: poškozeno.

..
120116. Párové flakóny
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 12.07.2024 10:23:33 13381