.. - Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními safíry 0,39 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 63,59 g

Elegantní Perlový Náhrdelník s Safírovým Zapínáním - Symbol Luxusu a Krásy!

Tento nádherný náhrdelník s luxusním zapínáním z bílého 14k. zlata je přesně tím doplňkem, který okouzlí a zaujme. S délkou 105 cm a celkovou váhou 63,59gr. je toto mistrovské dílo dokonalou kombinací elegance a stylu. Jeho 117 kultivovaných perel o průměru 7-7,3 mm jsou pečlivě vybrány, aby vyzařovaly luxus a noblesu. Uzávěr je zdoben safíry o váze 0,39ct., které dodávají náhrdelníku další rozměr exkluzivity a krásy. S českým puncem a doprovázený českým znaleckým posudkem od gemologa a předního znalce Dr. Hyršla. Přiveďte do svého života symbol luxusu a krásy s tímto úchvatným šperkem!

vydraženo certifikát
..
113376. Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními safíry 0,39 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 63,59 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:20:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč