.. - Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g

Pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
53269. Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g
Dražba ukončena:09.12.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč