MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
53269. Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
9 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
9 500 Kč
1749
9 000 Kč
3999
8 500 Kč
1749
8 000 Kč
limit (09.12.2020 18:52:12)
3999
7 000 Kč
limit (09.12.2020 17:07:58)
3999
6 500 Kč
limit (09.12.2020 17:07:57)
1749
6 000 Kč
limit (09.12.2020 16:50:23)
1749
5 500 Kč
976
5 000 Kč
limit (06.12.2020 15:39:12)
1749
4 900 Kč
2216
4 800 Kč
limit (06.12.2020 15:37:56)
1749
4 700 Kč
2216
4 600 Kč
limit (06.12.2020 13:40:27)
1749
4 500 Kč
3999
4 400 Kč
2216
4 300 Kč
1749
4 200 Kč
2216
4 100 Kč
1749
4 000 Kč
limit (24.11.2020 8:16:37)
2216
4 000 Kč
1749
3 900 Kč
limit (22.11.2020 16:53:36)
2216
3 800 Kč
limit (22.11.2020 16:53:35)
2375
3 200 Kč
limit (22.11.2020 16:53:15)
2375
3 100 Kč
limit (22.11.2020 16:53:14)
2216
2 700 Kč
limit (22.11.2020 15:45:27)
2375
2 600 Kč
limit (22.11.2020 15:45:26)
2216
2 200 Kč
limit (20.11.2020 2:50:58)
2216
2 100 Kč
1749
2 000 Kč
limit (18.11.2020 17:18:30)
2216
1 900 Kč
3912
1 800 Kč
limit (18.11.2020 5:50:49)
2216
1 700 Kč
limit (18.11.2020 5:50:48)
6490
1 600 Kč
limit (17.11.2020 22:59:45)
6490
1 500 Kč
2216
1 400 Kč
4966
1 300 Kč
2216
1 200 Kč
5572
1 100 Kč
5807
1 000 Kč
2216