..

53269. Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g

popis: Pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč