.

51380. Prsten s diamantovou rosetou a brilianty AOL, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 13,96 g

popis: Zdoben diamantovou rosetou a 4 brilianty starého brusu cca 0,25 ct.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč