.. - Prsten Memory s přírodními tanzanity 7,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,35 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 54,5.

V původní krabičce. Přiložen certifikát GCI.

vydraženo certifikát
..
113359. Prsten Memory s přírodními tanzanity 7,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,35 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč