.. - Prsten s diamantem Fancy Deep Brownish Yellow 2,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Pozn.: Přiložen certifikát. Velikost prstenu 52.

vydraženo certifikát
..
113404. Prsten s diamantem Fancy Deep Brownish Yellow 2,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:55:07
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč