.. - Prsten s diamantem Natural Fancy Deep Brown 2.17 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Hlavni kámen 2,17 ct

Barva natural fancy deep brown

Čistota SI2 - I1

Postranni kameny 0,26 ct (64 ks)

Přiložen certifikát IGI.

vydraženo certifikát
..
113382. Prsten s diamantem Natural Fancy Deep Brown 2.17 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,90 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:21:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:39 000 Kč