.. - Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

Velikost prstenu 52.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113464. Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:43:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč