.. - Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 52,5 ct.

Barva Nat. Fancy Vivid to Intense Mix Yellow, VS-SI. V krabičce.

Přiložen certifikát AIG Worldwide.

vydraženo certifikát
..
113361. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,65 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč