.. - Prsten s diamanty MEMORY, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 7,10 g

 Diamanty o celkové váze 3,06 ct, čistota VS1 - VS2, barva H, vyryto na prstenu. 18 kamenů po 0,17 ct. Velikost 56. Značeno platným puncem.

vydraženo top
..
97490. Prsten s diamanty MEMORY, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 7,10 g
Dražba ukončena:21.06.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč