.. - Prsten s perlou a přírodními diamanty 0,45 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,46 g

Elegantní Klenot s Unikátní Historií Tento vintage diamantový prsten s kultivovanou perlou je vyroben z 14k. zlata a váží 4,46 gramů. Prsten je o velikosti 55. Prsten je zdoben přírodními diamanty o celkové váze 0,45 karátu v kvalitě G/VSI, centrální část je zdobena kultivovanou perlou o rozměrech 6,7x3,7mm. Barva perly je bílá s lehkým nažloutlým nádechem. Prsten je s českým puncem a českým znaleckým posudkem od Jr. Hyršla, tento klenot zaujme svou jedinečnou historií a klasickým elegantním designem. Buďte majitelem tohoto exkluzivního šperku, který okouzlí svou elegancí a unikátností!

..
113374. Prsten s perlou a přírodními diamanty 0,45 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,46 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:14:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč