.. - Prsten s přírodním korálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 17,58 g

Velikost korálu 2x1,3 cm. Obvod osázen brilanty VsI cca 1,10 ct. Velikost prstenu 58.

Pozn.: Nenošen.

..
103024. Prsten s přírodním korálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 17,58 g
Dražba ukončena:04.10.2023 22:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč