.. - Prsten s rubíny 0,7 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4, 65 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Barva H

Čistota VS2

Velikost prstenu 53

..
113476. Prsten s rubíny 0,7 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4, 65 g
Dražba ukončena:03.04.2024 23:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč