.. - Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Pozn.: Přiložen certifikát L.A.G. a výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty barva H - G, čistota VS

Velikost prstenu 53,5

..
113480. Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč