..

53827. Prsten, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, safír 0,60 ct osázený brilianty 0,78 ct, hrubá hmotnost 5,84 g

dražba ukončena: 09.12.2020 21:48:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč