.. - Prsten krokodýl, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,14 g

Oživte svůj šperkový styl s krokodýlem z 14k žlutého a bílého zlata, šířka 16 mm. Jeho smaragdové oči dodávají prstenu nádech exotické elegance. S váhou 9,14 g je tento prsten nejen stylovým doplňkem, ale i unikátním klenotem. Zaujměte okolí s tímto výrazným a luxusním prstencem, který poutá pozornost a vypráví příběh osobitého stylu. Šperk je pěkný a solidní!!! Velikost 57.

..
113373. Prsten krokodýl, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,14 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:20:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč