.

53218. Prsten, zlato 900/000Au, značeno platnou puncovní značkou č.2 OREL, hrubá hmotnost 26,68 g,

popis: Zboží je označeno v ČR platnou puncovní značkou č.2Au-OREL, r.č.900 vyznačeno. Kameny: almandin, smaragdy, perličky.
Přiložena výdejová boleta.

zbývá: 12 dnů, 1 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:22:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 17 000 Kč