Počátek 18. století - Psací sektretář

Nejdelší strana: 211 cm

Květinová intarzie.

Výška: 211 cm, šířka: 129 cm, hloubka: 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
120105. Psací sektretář
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:05:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:33 000 Kč