Počátek 18. století - Psací sektretář

Nejdelší strana: 211 cm

Květinová intarzie.

Výška: 211 cm, šířka: 129 cm, hloubka: 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

120105. Psací sektretář
Dražba ukončena:07.08.2024 20:08:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:90 000 Kč