Evropa konec 19. až 1. třetina 20. stol. - Psací stolek

Dřevo, výška 89 cm, šířka 65 cm, hloubka 39 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 19. až 1. třetina 20. stol.
41000. Psací stolek
Dražba ukončena:27.02.2020 19:23:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč