.. - Řetízek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,33 g

Zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
91862. Řetízek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,33 g
Dražba ukončena:15.03.2023 22:00:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč