.. - Skleněná váza

Nejdelší strana: 33 cm

První polovina 20. století.

Pozn.: mírně poškozeno.

..
120123. Skleněná váza
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 11.07.2024 2:57:47 15031