Alois Moravec - Soubor 26 kolorovaných grafických listů - husitství

Soubor 26 kolorovaných grafických listů (4 motivy - z toho 1 opakující se). Od 27x17 cm do 28x20 cm. Část pasparty, část volné listy. Většina signována vpravo dole A.Moravec. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

43080. Soubor 26 kolorovaných grafických listů - husitství
Dražba ukončena:16.04.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč