Jan Bauch - Homér

Litografie, 41x30 cm. Volný list. Ruční papír. Signováno dole uprostřed Jan Bauch.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

42878. Homér
Dražba ukončena:15.04.2020 19:26:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč