.. - Souprava náušnice a prsten s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,06 g

Náušnice průměr 1,2 cm, délka 2 cm.

Prsten průměr 1,2 cm, velikost prstenu 54,5.

..
113471. Souprava náušnice a prsten s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,06 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč