MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
83553. Souprava šperků - brož a naušnice, zlato 580/1000, značeno platným puncem Z-27, hrubá hmotnost 12,74 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
8 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
8 500 Kč
9484
8 000 Kč
2980
7 500 Kč
limit (22.09.2022 17:08:23)
11023
3 000 Kč
limit (22.09.2022 13:28:27)
11023
2 900 Kč
734
2 800 Kč
limit (22.09.2022 11:54:17)
11023
2 700 Kč
limit (22.09.2022 11:54:16)
10680
2 400 Kč
limit (21.09.2022 17:34:03)
10680
2 300 Kč
866
2 200 Kč
limit (12.09.2022 21:10:08)
10680
2 100 Kč
limit (12.09.2022 21:10:07)
1610
1 900 Kč
limit (12.09.2022 21:09:59)
10680
1 800 Kč
limit (12.09.2022 21:09:58)
1610
1 600 Kč
limit (10.09.2022 7:17:42)
10680
1 500 Kč
8462
1 400 Kč
10680
1 300 Kč
9131
1 200 Kč
1593
1 100 Kč
734
1 000 Kč
9131