18. století - Truhla s intarzovanými vázami

Výška: 50 cm, šířka: 92,5 cm, hloubka: 48,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. století
120117. Truhla s intarzovanými vázami
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:17:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč