Druhá polovina 19. století - Vitrínka

Dřevo, zlaceno. Výška: 76,5 cm, šířka: 59,5 cm, hloubka: 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Druhá polovina 19. století
120118. Vitrínka
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč