středoevropský malíř 19. stol. - Vojenský pohřeb

Olej na plátně, 33x43 cm. Nesignováno (středoevropský malíř 19. st.). Rám.

Pozn.: Malba v minulosti restaurována.

středoevropský malíř 19. stol.
17129. Vojenský pohřeb
Dražba ukončena:28.03.2018 18:20:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč