Tento prsten se pyšní úchvatným 3,21 ct přírodně zbarveným šedavě zelenavě žlutým diamantem ve svém středu, který je doplněn 20 zářivými diamanty 0,36 ct výborné barvy a čistoty.
Tento nadčasový mistrovský šperk vyzařuje sofistikovanost a brilanci, což z něj činí dokonalý symbol luxusu a elegance.
Skvělá investiční příležitost.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut / very good
hmotnost: 3,21 ct
barva: PŘÍRODNÍ Fancy Grayish Greenish Yellow
čistota: SI
Boční kameny: přírodní Diamanty 20 ks
Tvar/ brus: Round Brilliant cut / very good
hmotnost: 0,36 ct
barva: colorless - near colorless F-G
čistota: SI
Materiál šperku: 14 kt žluté zlato
Hmotnost hrubá: 4,20 g
Velikost: 54
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 26.000,- Euro