.. - Výjimečný tenisový náramek s diamanty 11,84 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,678 g

Výjimečný tenisový náramek s velkými diamanty o hmotnosti 11,84 ct, výborné barvy a čistoty.

Skvělá investiční příležitost.

Hlavní kameny: přírodní diamanty - 42 ks

Tvar/ brus: Round Brilliant cut

Finish: Very Good

hmotnost: 11,84 ct

barva: přírodní F,G,H,I,J

čistota: VS2,SI1,SI2,SI3,I1

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 12,678 g

Velikost: 18 – 18,5 cm

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)

Odhad ceny dle znalce 24.000,- Euro

top certifikát zlato
..
153985. Výjimečný tenisový náramek s diamanty 11,84 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,678 g
Zbývá:26 dnů, 15 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:04:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč