Výjimečný tenisový náramek s velkými diamanty o hmotnosti 11,84 ct, výborné barvy a čistoty.
Skvělá investiční příležitost.
Hlavní kameny: přírodní diamanty - 42 ks
Tvar/ brus: Round Brilliant cut
Finish: Very Good
hmotnost: 11,84 ct
barva: přírodní F,G,H,I,J
čistota: VS2,SI1,SI2,SI3,I1
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 12,678 g
Velikost: 18 – 18,5 cm
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)
Odhad ceny dle znalce 24.000,- Euro