.. - Závěs trojlístek s barmským rubínem 0,33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost  2,54 g

Barmský rubín sytě červené barvy, Šperk je nový, nenošený. Výrobce Diamanty SCHWARTZ.

..
107765. Závěs trojlístek s barmským rubínem 0,33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,54 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:47:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč